AnaSayfa / İletişim

İletişim

Herhangi bir konuda destek veya bilgi almak için, lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Destek istenen yada benzeri konu hakkında Blog içerisinde konu açılmışsa lütfen bu alanı kullanmayınız, çünkü bu ve benzeri konularda atılan bildirimlere cevap verilmiyor. Önce blogda arama yaparak sorununuzu kontrol edin ve bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[contact-form-7 id=”2365″ title=”Başlıksız”]

4 Yorumlar

 1. selamlar general mobile dıscovery kullanıyorum. wı-fı açık olduğu halde google playden güncellemeleri yapamıyorum. gerekli izinleri onaylıyorum fakat yükleme bir türlü başlamıyor. mobil veri üzerinden de denedim aynı sorun devam ediyor

  • Merhaba,

   Uygulama Yöneticisinden, Google Play Store, Google Play Hizmetleri, Google Hizmetleri Çerçevesi ve İndirme Yöneticisi uygulamalarının üzerine dokunarak Veriyi Sil/Temizle Yapın. Sonra cihazı yeniden başlatarak internet geldiğinde Google Play e giriş yapın. Sorunun düzeleceğini düşünüyorum.

   Selamlar…

 2. Öncelikle kolay gelsin ben muhammet https://www.youtube.com/watch?v=VfwCrWknyB4 linkteti videoda olan sorunun aynısını yaşıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim. ilginiz için şimdiden teşekkür ederim… youtube profilinize tartışma konusu olarak açtım fakat gördüğüm üzere 3 aya yakın bir süredir kanalınızla ilgilenmiyorsunuz veya bana öyle gelmiş… tekrardan teşekkürler..

 3. S.a Ben Eren Tırmıkçı Call of Duty:Black Ops 3 indirdim ama donma yaşıyorum bunun bi ek dosyası varmış bana linkini atarmısınız?????

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir