AnaSayfa / Blog / iPhone İPad Destek / iPhone 6 Ön Kamera Kayma Sorunu
iphone 6 kamera kayma, iphone 6 ön kamera sorunu, iphone 6 ön kamera kayma,
iphone 6 kamera kayma, iphone 6 ön kamera sorunu, iphone 6 ön kamera kayma,

iPhone 6 Ön Kamera Kayma Sorunu

iPhone 6 kullanıcıları şimdi de ön kameranın yerinden kaydığını söylüyorlar. iPhone 6 Kamerasının Kayması çekim yaparken herhangi bir sorun teşkil etmezken özellikle Ülkemizde çok yüksek rakamlarla satılmış bir cihazda böyle bir sorun olması can sıkıcı.

Neyse ki bu sorunun saç yolması gibi değil. 🙂 Çözümü var. Cihazı yetkili servise veriyorsunuz ve cihaz değişimi yapılıyor. Tabi değişim yapılan cihazda bu sorunun yaşanmayacağı garantisi yok. Hatta Reddit de yazan yorumlara göre değişim yapılan cihazlarda da bu sorun yaşanmış.

 

iPhone 6 On Kamera Kayma Sorunu-00

 

iPhone 6 On Kamera Kayma Sorunu-01

 

iphone 6 kamera kayma, iphone 6 ön kamera sorunu,  iphone 6 ön kamera kayma,

Ne kadar yaygın olduğu henüz bilinmeyen sorun, göründüğü kadarıyla sadece iPhone 6’da yaşanıyor; iPhone 6 Plus‘ta benzer bir soruna rastlanmadığı söyleniyor. Sorun ile ilgili Apple dan resmi bir açıklama da yapılmamış.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

iPhone'dan İki Hafta Şarjı Giden Cep Telefonu ve Cihazlar,En Uzun Giden Şarj Cihazları,En Ucucz iPhone Cep Telefonları,iPhone Cep Telefonu Şarj Süresi,iPhone

iPhone’dan İki Hafta Şarjı Giden Cep Telefonu ve Cihazlar

iPhone’dan İki Hafta Şarjı Giden Cep Telefonu ve Cihazlar Apple, şarj olmadan haftalarca çalışabilen telefon, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir