AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

Whatsapp iOS, Windows Phone ve Android işletim sistemli cihazlar. WhatsApp Görüntülü Arama özelliği getirdi. WhatsApp Görüntülü Arama Sorunu çözüm aşağıda.

Bugün Facebook sahip olduğu sohbet hizmeti WhatsApp içim iOS. Android ve Windows Phone işletim sistemine sahip dünya çapında 1 milyardan fazla kullanıcının kullanabileceği görüntülü arama özelliğini başlatıyor. Son zamanlarda bu özellik Android ve Windows Phone kullanıcılarının WhatsApp beta sürümlerinde görülmüştü.

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

Yeni özelliği kullanmak için. WhatsApp kullanıcıları video ile sohbet etmek istediği. Arkadaş, aile üyesi aramak isteyip istemediğinizi soran bir geçiş reklamı getirecektir. Sağ üst köşedeki konuşma simgesine dokunulduğunda ekran iki seçenek gelecektir. Görüntülü Arama seçeneği konuşma ekranındaki kişi ile  WhatsApp Video Arama yapmış olacaksınız. Sadece arama yapmak istediğinizde Arama seçeneğine dokunmanız yeterli olacaktır.

Görüşme sırasında kendisi, sen ileri bakan ve arka kamera arasında geçiş aramayı kapatmak veya kapatmak için kırmızı düğmeye basabilirsiniz. Kullanıcı arayüzü resim içinde resim video beslemesi. Görüntülenen düğmeler ‘boyutu, sanatçısını ve yerleştirme de Android ve iPhone üzerinde biraz değişir gibi görünüyor.(Aşağıdaki fotoğraf a bakınız).

WhatsApp zaten grup manifatura ve sesli görüşme de dahil olmak üzere iletişim uygulamalar için standart bir dizi özellik destekler. Ancak şirket görüntülü görüşme kullanıcıların üst özellik talepleri biri olmaya devam ettiğini söyledi.

WhatsApp Video Arama

WhatsApp Görüntülü Arama

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Nasıl Kullanılır

WhatsApp Görüntülü Konuşma özelliğini getirmekte geç kaldığını söylesek yalan olmaz herhalde. Facebook’un kendi Messenger uygulamasında da dahil olmak üzere yanı sıra rakipler. Skype, Apple’ın FaceTime, Viber,  ve Google’ın son zamanlarda bu özellikler yaygın olarak kullanılmaya başlandı bile. Ama WhatsApp da bu özelliği olması diğer uygulamalara göre daha fazla kullanılacağını düşünüyor.

WhatsApp yine de diğer mesajlaşma kaçan ve platformlar çağırarak. Onları yardımcı olabilecek büyük bir kullanıcı tabanı ve özelliğin eklenmesi vardır. Buna ek olarak,

Hemen bugün WhatsApp video arama özelliğini telefonunuzda göremeyebilirsiniz. Ancak arama yapabilmeniz için karşıdaki kişinin de aynı özelliği kullanıyor olabilmesi gerekir.

WhatsApp Görüntülü Arama Sorunu

Acele edip farklı sitelerden apk dosyası indirmeye sakın yeltenmeyin. O dosyaların içinde kimbilir neler neler var. Biraz beklemek sorunuzun çözümü için yeterli olacaktır.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

4.5G internet hızı nasıl test ediliyor, 4.5G Hız Testi Nasıl Yapılır, 4.5G Hıznı Tes Etme, Turkcell 4.5G Hız Testi, Vodafone 4.5G Hız Testi, TurkTelekom 4.5G Hız Testi,

4.5G Hız Testi Nasıl Yapılır?

4.5G Hız Testi ile Kaç GB veri hızı aldığınızı öğrenmek ister misiniz. Tün itibariyle 4.5G teknolojisi yüksek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir